Network, SAP Programları 

 
 

Kar-el, Ağ Altyapısı çözümleriyle şirketlere kendi bünyelerinde ve internet üzerinden her zaman, her yerde güvenli iletişim kurabilmelerini sağlamaktadır. 

 
   

Kar-el, Ağ Altyapısı çözümleriyle şirketlere kendi bünyelerinde ve internet üzerinden her zaman, her yerde güvenli iletişim kurabilmelerini sağlamaktadır.
Kar-el’in LAN, WAN, kablosuz ağlar ve veri merkezi ağ altyapıları konusunda sunduğu bütünsel çözümler sayesinde şirketler, yönetilebilir bir yapıya kavuşurken, ölçeklenebilir çözümlerle de benzersiz bir esnekliğe sahip olmaktadır. Ağ teknolojileri konusunda dünyanın önde gelen üreticileriyle yaptığı işbirlikleri sayesinde her türlü ağ teknolojileri gereksinimini hızlı ve etkin bir şekilde karşılayan Kar-el, bu doğrultuda danışmanlık, tasarım, kurulum ve entegrasyon, bakım ve destek gibi pek çok konuda da şirketlere hizmet vermektedir.
Yerel Alan Ağı (LAN)
Kar-el Yerel Alan Ağı (LAN) Çözümleri; Hub, Anahtar (Switch), Güvenlik Duvarı (Firewall), Yük Dengeleyici (Load Balancer) ve LAN altyapısının izlenmesi ve yönetimini sağlayan uygulamaların sağlanması ve bunlara yönelik danışmanlık, tasarım, kurulum ve entegrasyon, bakım ve destek hizmetlerinin verilmesini kapsamaktadır.
Geniş Alan Ağı (WAN)
Kar-el Geniş Alan Ağı (WAN) Çözümleri; WAN Optimizasyon, MPLS, Ağ Yedekleme (3G, ADSL, vb.), MAN, Internet, P2P erişimi, Yönlendirici (Router), ISP ekipmanları, ve WAN altyapısının izlenmesi ve yönetimini sağlayan uygulamaların sağlanması ve bunlara yönelik danışmanlık, tasarım, kurulum ve entegrasyon, bakım ve destek hizmetlerinin verilmesini kapsamaktadır.